Čeština English Deutsch

Vyhledávání

Výroba sil

Výroba ocelových sil a zásobníků patří k hlavnímu výrobnímu programu společnosti ZK ING s.r.o.. Jsou vyráběny ve standardních řadách nebo dle konkrétních požadavků zadavatele za technické podpory konstrukčního oddělení firmy. Výrobní proces je nastaven na výrobu sil a nádob z běžných, ale také speciálních ocelí.

Společnost ZK ING s.r.o. vlastní v Bystřici pod Hostýnem rozlehlou výrobní halu vybavenou nejmodernější výrobní technologií.
O samotnou výrobu a kontrolu její kvality se stará tým zkušených technických a výrobních pracovníků, z nichž řada má dlouholeté zkušenosti s tímto typem kovovýroby z naší dceřiné slovenské firmy.

Pro výrobu jsou používány nejmodernější CNC tvářecí a dělící zařízení. Svařování jednotlivých dílů probíhá podle nejmodernějších standardů a požadavků pro svařování. S ohledem na rozlehlou výrobní plochu probíhá výroba sil na více pracovištích současně.

Samozřejmostí je kompletní povrchová úprava zkompletovaného sila, která zahrnuje tryskání ploch ocelovým abrazivem v tryskacím boxu a následné lakování stanoveného nátěrového systému nástřikem moderními aplikačními zařízeními v lakovacím boxu. V případě požadavku zajišťujeme povrchovou úpravu zinkováním stejně jako tepelné izolace plášťů sil.

Více informací na Ocelová sila, nádoby