Čeština English Deutsch

Vyhledávání

Výroba šnekových dopravníků

Stejně jako výroba sil, patří také výroba šnekových dopravníků k hlavnímu výrobnímu programu společnosti ZK ING s.r.o. Jsou vyráběny ve standardních řadách nebo dle speciálních požadavků zákazníka za technické podpory konstrukčního oddělení firmy. Dopravníky jsou vyráběny v  materiálovém provedení z běžné nebo speciálních ocelí pro použití na abrazivní nebo chemicky agresivní produkty.

Šnekové dopravníky jsou vyráběny stejně jako sila ve výrobních prostorách firmy v Bystřici pod Hostýnem pod vedením týmu zkušených techniků a výrobních pracovníků.

Subdodávky potřebných funkčních dílů jsou zajišťovány výhradně od renomovaných dodavatelů s léty prověřenou kvalitou a spolehlivostí.

Samozřejmostí je kontrola kvality jak v průběhu samotné výroby, tak také důkladná finální kontrola kvality provedení a funkčnosti hotového dopravníku.

Pro výrobu jsou používány nejmodernější CNC tvářecí a dělící zařízení. Svařování jednotlivých dílů probíhá podle nejmodernějších standardů a požadavků pro svařování.

Samozřejmostí je kompletní povrchová úprava hotového dopravníku před jeho kompletací, která zahrnuje tryskání ploch ocelovým abrazivem v tryskacím boxu a následné lakování stanoveného nátěrového systému nástřikem moderními aplikačními zařízeními v lakovacím boxu. Po dokončení povrchové úpravy jsou dopravníky kompletovány na montážním pracovišti.

Technologická zařízení/ Šnekové dopravníky